Asphalt 8: Airborne Apk İndir – En İyi Android Oyunu

Asphalt 8: Airborne Apk İndir

Buna inanabiliyor musun? Gameloft’un eski bir oyunu olan Asphalt 8 MOD APK’yı (Sınırsız Para, Ücretsiz Alışveriş) gerçekten tanıtıyorum. Bu şirketin geçen yıl Asphalt 9’u piyasaya sürdüğünü hala biliyorum ama bu oyunu incelemeye karar vermem için belli sebepler var ama en önemlisi şu anda hala oynayan çok oyuncu var.

Asfalt 8 Hakkında: Havadan

Bu makalenin yapısı alışılmış yazıdan biraz farklı olabilir, Asphalt 8’i halefi Asphalt 9 ile karşılaştırmaya odaklanacağım. İşte Asphalt 8’in şu anda bu kadar çok oyuncuya sahip olmasının nedenleri.

Ağ bağlantısı olmadan oynayabilir

Bu oldukça önemli bir nedendir. Asphalt 9, oyuncuların oynamak için ağa bağlanmasını ve ayrıca alanı sınırlamasını gerektirir. Tüm oyuncular Asphalt 9 oynamaya uygun değildir, bu nedenle Asphalt 8 daha iyi bir seçim olacaktır.

Güzel grafikler, birçok eski telefon hala oynayabilir

Asphalt 9’un grafikleri uzmanlar tarafından serinin en güzeli olarak derecelendirildi. Tabii ki, mobil cihazların konfigürasyonu giderek daha iyi hale geliyor, bu yüzden daha sonra çıkan oyunlar doğal olarak fayda sağlıyor. Peki ya eski bir mobil cihaz kullanıyorsanız? Asphalt 8 gibi üst düzey bir yarış oyununu oynayabilmek hala çok güzel.

Grafikler hakkında biraz konuşun. Asphalt 8, yüksek detaylı 3D grafiklere sahiptir. Yangın ve patlamanın etkileri oldukça güzel ve şaşırtıcı. Hava etkisi ve zamana ek olarak pistin manzarası güzel. Özellikle arabanın motorunun sesi gerçek arabalardan kaydedilerek oyunculara gerçekçilik ve ferahlık hissi veriyor.

Oyundaki süper arabaların sistemi gerçeğe dayalı olarak yeniden üretildi, bu nedenle oyuncular oyunun gerçekliğini ve bu oyun şirketinin büyük yatırımını hala hissedecekler. Chrysler ME412 (Chrysler ME Four-Twelve), Ferrari FF, Ford 2006 GT, Mercedes CLK GTR, Mercedes SLS AMG, 2015 Ford Mustang gibi arabalara dokunmak çok abartılı bir şey değil.

Oynanış

Asphalt 9’un oynanışı Asphalt 8’den miras kaldığı için bu 2 versiyonun oynanışında çok fazla fark yok. Hikayeye dayalı oynanışla oyuna alışmak çok kolay. Ardından, bu oyunun getirdiği tüm modları keşfedebilirsiniz.

Kontrol yolu çok fazla değişiklik değildir. Basit bir ekranda hala basit dokunuşlar.

Asphalt 8’i harika bir seçim yapan şey

Asphalt 9, kullanıcıları ağa bağlanmaya zorluyor ve ücretsiz olmasına rağmen “çok pahalı” olduğu söylenebilir. Oynaması ücretsiz, kazanmak için öde, A9 hakkında konuşmak için doğru kelime. Asphalt 9 oyuncuları para harcamak zorunda kalabilirken, Asphalt 8 tamamen çevrimdışı bir oyundur. Bu nedenle, birçok yönden yararlanacaksınız:

  • İnternet bağlantısı yok, oynarken İnternet ücreti yok.
  • Daha az pil gerektirir
  • Özellikle Asphalt 8’in MOD’u daha kolaydır, Asphalt 8’i indirip yükleyin MOD APK, oyuncuların Free Shop, Infinite Money veya
  • Unlock Supercars Free gibi birçok avantaja sahip olmasını sağlayacaktır… Harika değil mi?

Asphalt 8’in MOD APK versiyonu

Gameloft, oyuncuların kanını emmesi ile ünlüdür. Ve bu oyun da listede çünkü arabanızı satın almak ve yükseltmek istiyorsanız, nispeten fazla harcama yapmanız gerekecek. Endişelenmeyin, bu oyunun MOD sürümünü indirin ve kullanın, her şey çözülecektir.

MOD Özellikleri

sınırsız para
Ücretsiz alışveriş

Not: Sorunları önlemek için çevrimdışı oynayın!

genel bakış

Genel olarak, Asphalt 8: Airborne, önceki oyuna kıyasla çok az değişti ancak Asphalt 9 gibi çok fazla değişmiyor. Yarış oyunlarının felsefesine ve geleneksel oynanışına bir cesaret. Asphalt 8: Airborne hakkında hayal kırıklığına uğramayacaksınız, hala mobildeki en iyi yarış oyunlarından biri.

Android için Asphalt 8: Airborne MOD APK İndir (En son sürüm)

 

Related posts

Leave a Comment