Asphalt Nitro Apk İndir Mod Ücretsiz Son Sürüm

Asphalt 8 Airborne Apk İndir

Asphalt 8’in küçük bir erkek kardeşi var. İndirmek için 25 MB’lık bir pakette sevdiğiniz tüm adrenalin pompalama hızına hazır olun!

Ferrari LaFerrari veya Lamborghini Veneno gibi lüks lisanslı arabaların kontrolünü, yapabileceğiniz en çılgın numaralarla evcilleştirmeniz gereken nefes kesici ortamlarda kontrol edin! Nitro’nu ateşle ve bitiş çizgisini ilk geçen sen ol!

SOKAKLARI VE Göğü YAKIN!

Muhteşem hız makinelerinizi alın ve onları sınırlarının ötesine taşıyın!
Rampalara çıkın ve yarışı yeni zirvelere taşıyın.
Akıllara durgunluk veren stuntları çekerken havada manevra yapın.

MASTER ÇOKLU MODLAR!

Gate Drift, Knockdown ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 8 farklı oyun modunda rakiplere meydan okuyun!
Police Chase modu, serinin ilk günlerinden bu yana ilk kez geri döndü!
Eşzamansız yarışlarda arkadaşlarınızı yenin!

DÜNYAYI ÇEVREYİN!

Her biri çarpıcı grafiklerle yeniden yaratılmış, dünyanın en muhteşem yerlerinden bazılarında yarışın. Brezilya’dan Çin’e, keşfetmeniz gereken koca bir dünya var!
Rekabeti tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak bir sürü gizli kısayolu keşfedin.

Önemli Tüketici Bilgileri:

Lütfen oyunun Intel Atom işlemcili cihazlarla başlamayabileceğini veya düzgün çalışmayabileceğini unutmayın.

Asphalt Nitro, Asphalt serisindeki diğer oyunlara çarpıcı bir benzerlik gösterir, ancak daha az kapsamlıdır. Android için tasarlanan ve Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt Nitro, önceki adı Asphalt 8 olan korkunç 1.2 GB’a kıyasla yalnızca 100 MB gerektirir. etkileyici sayıda araba, parkur ve oyun modu. Bahsetmiyorum bile, grafikler hala muhteşem görünüyor.

Ferrari LaFerrari’den Lamborghini Veneno’ya kadar çeşitli arabaları gözden geçireceksiniz. En iyi kısım? Araçlarınızı iyileştirmelerle özelleştirebilir, geliştirebilir ve gerektiğinde rengini değiştirebilirsiniz.

Çok sayıda otomobille birlikte Asphalt Nitro, sizi Çin’de hız yapmaktan Brezilya’ya ve hatta Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar muhteşem yarış pistlerinde yarışmak için dünyanın dört bir yanına götürür.

Oyun tasarımcıları her bir yeri ayrıntılara özel bir dikkatle yeniden yarattılar ve bazı yarışlar daha heyecan verici bir yarış pisti için birleştirmek için atlamalar ve kısayollar içeriyor.

Asphalt Nitro, solo şampiyonalar ve tekli yarış modlarının dışında, size güçlü bir çok oyunculu modu da sunuyor. Skor tablolarına tırmanabilir ve arkadaşlarınıza nasıl en iyi yarışçı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Toplamda, oyun sekiz oyun modu ile doldurulur, ancak normalde sahip olabileceğiniz oyun boyutu yerine Aspalt Nitro normal boyutun onda biri ile gelir.

Bu teknik başarı, size saatlerce aksiyon ve oyun deneyimi sunmak için eğlenceli ve iyi yapılmış bir oyunla seride bir iz bırakır.

Artıları

Arabalarda harika bir dizi seçenek
Arabalarınızı özelleştirin
Geçmiş oyunlara göre çok daha küçük indirme boyutu
Sekiz oyun modu

Eksileri

Gerçek nakit ödemek zorunda olduğunuz için arabayı tam sınırına yükseltemezsiniz

 

Related posts

Leave a Comment