Brawl Stars Mod Apk İndir 35.139 [Sınırsız para]

Brawl Stars Mod Apk İndir

Bu uygulama hakkında
Brawl Stars apk içerik derecelendirmesi Herkes 10+Fantezi Şiddet’tir ve 18 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve kurulabilir.

Mobil için yapılmış hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve battle royale! Üç dakikadan kısa bir sürede çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın.

Güçlü Süper yeteneklere, Yıldız Güçlerine ve Aletlere sahip düzinelerce Kavgacının kilidini açın ve yükseltin! Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için benzersiz görünümler toplayın. Brawliverse içinde çeşitli gizemli yerlerde savaşın!

ÇOKLU OYUN MODLARINDA SAVAŞ
– Gem Grab (3v3): Takım kurun ve rakip takımın stratejisini alt edin. Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve tutun, ancak parçalanıp mücevherlerinizi kaybedin.
– Hesaplaşma (Tek/İkili): Hayatta kalmak için battle royale tarzı bir dövüş. Brawler’ınız için güçlendirmeler toplayın. Bir arkadaş edin veya tek başınıza oynayın – şimdiye kadarki en gürültülü battle royale’de ayakta kalan son Brawler olun. Kazanan hepsini alır!
– Brawl Ball (3v3): Tamamen yeni bir Brawl oyunu! Futbol/futbol becerilerinizi gösterin ve diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
– Ödül (3v3): Yıldız kazanmak için rakiplerinizi alt edin, ancak sizi seçmelerine izin vermeyin. En çok yıldıza sahip olan takım maçı kazanır!
– Soygun (3v3): Takımınızın kasasını koruyun ve rakiplerinizin kasasını açmaya çalışın. Gizlice gitmek, patlatmak ve düşman hazinesine doğru yolunuzu patlatmak için haritada gezinin.
– Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE ve PvP oyun modları.
– Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi elemelerle Brawl Stars’ın espor sahnesine katılın!

SAVAŞÇILARIN KİLİDİNİ AÇ VE YÜKSELT
Güçlü Süper yeteneklere, Yıldız Güçlerine ve Aletlere sahip çeşitli Kavgacıları toplayın ve yükseltin! Onları seviyelendirin ve benzersiz görünümler toplayın.

SAVAŞ GEÇİŞİ
Görevleri tamamlayın, Brawl Box’ları açın, Mücevherler, rozetler ve özel bir Brawl Pass görünümü kazanın! Her sezon taze içerik.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Aralarındaki en büyük Kavgacı olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve bölgesel liderlik tablolarına tırmanın!

SÜREKLİ GELİŞEN
Gelecekte yeni Brawlers, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modlarına dikkat edin.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Brawl Stars’ı oynamak veya indirmek için en az 9 yaşında olmalısınız.

Özellikleri:
– Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar için takım kurun
– Mobil cihazlar için yapılmış hızlı tempolu çok oyunculu battle royale modu
– Her biri kendine özgü bir saldırıya ve Süper yeteneğe sahip yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açın ve toplayın
– Günlük yeni etkinlikler ve oyun modları
– Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın
– Küresel ve yerel sıralamalarda lider tablolarının zirvesine tırmanın
– İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla kendi Kulübünüze katılın veya başlayın
– Brawlers’ı açılabilir görünümlerle özelleştirin
– Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, ustalaşmak için zorlu yeni araziler sunar

Related posts

Leave a Comment