Football Manager 2020 Apk İndir Mac için Ücretsiz

Football Manager 2020 İndir

Planlama ve ilerlemeyi daha önce hiç olmadığı kadar ödüllendiren, menajerlere hem kulübünüzün hem de kendi benzersiz kimliğinizi geliştirme ve iyileştirme gücü veren yeni özellikler ve gösterişli oyun mekaniği ile Football Manager 2020’de her karar önemlidir.

Futbol Menajeri 2020

Tünelde, tam kalbinde sizinle birlikte yaşayan, nefes alan bir futbol dünyasına doğru yürüyün. Buralarda, senin fikrin önemli!
Bu, planlama ve bilgiyi ödüllendiren bir dünyadır, ancak diğer oyunların aksine, önceden tanımlanmış bir son veya takip edilecek senaryo yoktur – sadece sonsuz olasılıklar ve fırsatlar. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve onu yaratmak size kalmıştır.
Futbolun bir rüya oyunu olduğunu söylüyorlar. Yöneticiler özel bir hayalperest türüdür.

GELİŞTİRME MERKEZİ

Her şeyi kapsayan yeni bir merkezde gençlik ekibi operasyonlarınızın tam kontrolünü elinize alın. Genç yıldızlarınızı kulübünüze geldikleri andan itibaren ve ilk takım aksiyonuna hazır olana kadar gençlik kademeleri boyunca besleyin.

KULÜP VİZYONU

Bir kültür geliştirin, devam eden hedeflere ulaşmak için yönetim kurulu ile birlikte çalışın ve kulübünüzün gelecek sezonlarda ilerlemesi için bir rota çizin. Kulüp vizyonu, toplantı odasının çok ötesine geçer; Kulübünüzün kimliğini güçlendirmeye ve çok yıllı kilometre taşlarını karşılamaya çalışırken transferler, oyun tarzı ve rekabet beklentileri üzerinde etkili olmak.

OYUN SÜRESİ YOLU

Takımınızdaki bir oyuncunun durumunu tanımlamanın yepyeni bir yolu. Fringe Player’dan Star Player’a ve aradaki her şeye net bir yol tanımlayarak, bir sözleşme süresi boyunca mevcut ve gelecekteki oyun süresini oluşturun.

ARKA PERSONEL

Yeni roller, tavsiyeler ve etkileşim, personelinizi hiç olmadığı kadar ilgili ve önemli kılıyor. Daha fazla alanda daha fazla işbirliği, oyunu gerçek hayattaki bir arka oda ekibinin yapısına yaklaştırır.

GRAFİK İYİLEŞTİRMELER

Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, iyileştirilmiş aydınlatma ve elden geçirilmiş saha görselleri, bugüne kadarki en gerçekçi ve en iyi görünen maç deneyimini yaratmak için bir araya geliyor.

PROS
2000’den fazla kulüp arasından seçim yapabilirsiniz
Keşfedilecek 500.000’den fazla gerçek hayattaki oyuncu
Gerçek dünyadaki oyuncu verilerine dayalı ayrıntılı simülasyon
Sürükleyici ve akıllı maç motoru
CONS
Kaynaklar üzerinde ağır
Çok fazla seçenek mevcut oldukça kafa karıştırıcı olabilir

 

Related posts

Leave a Comment