Idle Roller Coaster v2.3.1 Hileli Mod Apk Bedava İndir

Idle Roller Coaster Apk İndir

Çocuklar için mükemmel bir Pazar, şüphesiz sabahları fazladan uyumaları ve eğlenceli bir gün geçirmeleridir. Parka gitmeye ne dersin? Roller Coaster oynamaya ne dersiniz? Dondurma yemeye ne dersin? Elbette her şey çocukları heyecanlandırıyor. Çocukları hafta sonlarında mutlu edebilir misin? Idle Roller Coaster size en doğru cevabı verecektir. Bu, birinin gelip değerli boş zamanlarını geçirebileceği bir eğlence parkını simüle eden bir oyundur. Özellikle bu oyunda oyuncular kendisine gelen birçok turist için roller coaster hizmeti verecek.

Boşta Hız Treni (MOD, Sınırsız Para)

Dünyanın en ünlü parklarından birine hoş geldiniz
Aslında, birçok insan için ünlü bir parkta takılmak için çok para harcamaya değer. Parkınız da bu cazibe merkezlerinden birini yapıyor. Ancak, onu para harcamaya değer bir yere dönüştürmek uzun zaman alıyor. Oyunun başında, oyuncu oldukça küçük bir parka sahip olacaktır. Basit bir roller coaster pisti olan dikdörtgen bir araziydi. Parkınıza gelen turist sayısı çok fazla değil. Bu süre zarfında oyuncular çok az para kazanırlar, bu yüzden yatırım yapmak için akıllı bir yol bulmaları gerekir. Yanlış yere yatırım yaparsanız kazandığınız para dondurulur ve park durgunlaşır.

Boşta Hız Treni (MOD, Sınırsız Para)

Parkı beğeninize göre yükseltmek, dünyanın en ilginç olduğunu düşündüğünüz bir yer yaratmak
Idle Roller Coaster, gelişiminize rehberlik etmeniz için size birçok seçenek sunar. Yani, çok fazla oyuncuyla, ancak nadiren iki kişi her ayrıntıya iki özdeş park inşa ediyor. Bu, bu oyunun yaratıcılığa ve çeşitliliğe sahip olduğunu ve oyuncuların ilgisini çektiğini kanıtlıyor. Öncelikle küçük bir roller coaster ile sınırlı sayıda misafir ağırlayacaksınız. Diğer birkaç ekstra hizmeti açmak için yeterli parayı saklayın. Oyuncular bir balon satış standı, bir dondurma arabası açabilir ve çekiciliği artırmak için diğer aksesuarları süsleyebilir. Her aktivitede belirli miktarda altın ve belirli miktarda exp puanı alacaksınız. Seviye atladığında, satın alabilmen için birçok farklı şeyin kilidi açılacak. Kısa vadeli para kazanmak için akıllıca yatırım yapın, bununla başa çıkmaya yetecek kadar ve daha büyük projelere yatırım yapmak için çok para biriktirin. Parkınız, tam olarak daha önce tanımladığınız tarzla büyüleyici ve heyecan verici hale gelecek.

Boşta Hız Treni (MOD, Sınırsız Para)

Birçok farklı dünyayı keşfedin; oyun çeşitli temalar sunar
Oyun sayesinde çok fazla oyuncu var ve aynı zamanda onların yaratıcı düşüncesini tatmin etmeye çalışıyor. Üssünüzü yeterince güçlü hale getirdiğinizde, kesinlikle yeterli miktarda para olacaktır. Ayrıca nasıl düzgün yatırım yapacağınızı da bilmiyorsunuz. Bu noktada, parkın görüntüsünü yükseltmek için hesabınızı kullanmanız gerekiyor. Satın almanız ve kendinizi donatmanız için farklı dünyalar güncellenecektir. Bunlar, geniş parkın görünümünü değiştiren benzersiz temalardır. Fütüristik temayı seviyorsanız, mağazadan satın alabilirsiniz.

Arka plan renkli tonlarla değiştirildi, temaya uygun birçok dekoratif obje ile birleştirildi. Ayrıca Idle Roller Coaster, kovboylar, tarih öncesi zamanlar, Noel gibi birçok farklı tema da sunuyor… her sürümde hızlı bir şekilde güncellenecekler.

Boşta Hız Treni (MOD, Sınırsız Para)

Parkın Idle Roller Coaster’da çalışmasının temel yolu
Bu park çok büyük değil, bu nedenle yalnızca sabit sayıda ziyaretçiye izin verilecek. Her biri bir roller coaster ile sadece eğlence için parka geliyor, bu yüzden onlara mükemmel bir deneyim yaşatmanız gerekiyor. Oyunda bir müşteri kuyruğu olacak; kaliteli ve özverili hizmet verirseniz bu sıra çok artacaktır. Ancak parkın kapasitesi seviyenize bağlı olacaktır. Seviye atladığınızda, sistem arazinizi genişletmeyi veya hizmetinizi geliştirmeye devam etmeyi seçmenize izin verecektir. Arazi yeterince büyük değilse, ağırlayabileceğiniz misafir sayısı sınırlı olacaktır.

Hem eğlence ihtiyaçlarınızı karşılaması hem de müşterilerden elde ettiğiniz geliri en üst düzeye çıkarması için her şeyi dengelemeye çalışmanız gerekecek. Oyuncular, kendilerine dünyanın en büyük eğlence parkını inşa etmeye çalışmak zorunda kalacaklar. Üstelik bir roller coaster sistemini de en çekici ve şık hale getirmelisiniz.

Idle Roller Coaster’ı İndirin (MOD, Sınırsız Para)

 

Related posts

Leave a Comment