Internet Cafe Simulator İndir – Full Türkçe

INTERNET CAFE SIMULATOR İNDIR

Internet Cafe Simulator MOD APK (Sınırsız Para), yayıncı Cocopo’nun internet kafe yönetimi simülasyon oyunudur. Oyun, insanların hem iOS hem de Android için ücretsiz olarak indirmesine ve oynamasına izin veriyor. Oyuncuların kendi internet kafelerine sahip olmalarını, inşa etmelerini ve geliştirmelerini sağlar. Peki alışılmış simülasyon oyunlarından farkı ne? Merak ediyorsanız, bunun şimdiye kadar oynadığınız en gerçekçi iş simülasyon oyunu olduğuna bahse girerim. A’dan Z’ye her şeyi yapmanızı gerektiriyor. Hatta temizlemeniz, eşyaları taşımanız ve yemek pişirmeniz gerekiyor. Oyunu oynadıktan sonra kafe sahibi olmanın zorluğunu hissedeceksiniz.

Genel bakış bilgileri

isim İnternet Kafe Simülatörü
Tarihinde güncellendi
paket com.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator
Publisher Cocopo
Category Simulation
Boyut 250 milyon
gerektirir Android 4.1
Sürüm 1.4
MOD Özellikleri sınırsız para
Ayrıntılara bakınız

İnternet Kafe Simülatörü: Bir internet kafe iş simülasyonu oyunu

Bilmeyebilirsiniz, bu oyun PC’de çok başarılı oldu. Steam’de 5 dolara satılıyor. Bu kadar detaylı grafiklere ve oynanışa sahip bir oyunla Cocopo tüm içeriği Android ve iOS sürümlerine taşıyacak mı? Ve harika! Bu işi iyi yaptılar.

iş yapmak ister misin? Önce kirayı öde!

Sen normal bir adamsın, tutkulusun ve kendine ait bir internet kafe sahibi olma hayalini kuruyorsun. Bir şehre gidiyorsunuz, bir iş kurmak için bir daire kiralıyorsunuz. 20.000$ ile (bankadan ödünç aldığınız 10.000$ ve 10.000$’ınız) ne yapardınız? Ama önce İnternet Kafe Simülatörü bir daire kiralamanızı gerektiriyor. Normal bir insan olduğun için dinlenmen ve yemek yemen de gerekiyor. Karakterinizin bir sağlık ölçeri var (sarı Yemek çubuğu). Sağlık endeksiniz çok zayıf olduğunda çalışamazsınız. Dairende bir şeyler yiyip dinlenmelisin.

En gerçekçi restoran işletmeciliği oyunu

Neden Internet Cafe Simulator’un en gerçekçi restoran yönetimi simülasyon oyunu olduğunu söylüyorum? Bu oyunda, gerçek hayatta olduğu gibi her şeyi kendin yapmalısın. Bir kişinin bir günde neredeyse tüm faaliyetlerini simüle eder. Ve ilk görünüm oyunu daha gerçekçi kılıyor.

Uyandıktan sonra buzdolabında bir şeyler yiyin. Dairenizin kapısını açın (çıkarmadan önce kapıyı kilitlemeyi unutmayın), zemin kata inin ve kafenize gidin. Marketten yiyecek ve ikinci el eşya satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra kendiniz paketleyip kafeye götürmeniz gerekiyor.

iflas etme

İnternet Kafe Simülatörü eğlenmenin yanı sıra paranızı ve zamanınızı nasıl yöneteceğinizi de öğretiyor. Bilmiyorsanız, internet kafe, müşteriler için bir kafe şeklinde ücretlendirme yapan internet hizmetleri sağlayıcısıdır. Dükkanınız, halka açık bilgisayarlar, oyun konsolları, içecek ve fast food servis eden mutfaklar vb. gibi birçok farklı hizmet türüne sahiptir. Dükkanınız büyüdükten ve çok sayıda müşteriye sahip olduktan sonra bile, bir dans pisti ve bir pub açabilirsiniz. daha fazla müşteri çekmek.

Yatırım yapabileceğiniz birçok şey var, ancak sakin olun. Sahip olduğunuz para miktarı çok değil, hızlı bir şekilde iflas etmek istemiyorsanız her cihazı almalısınız. Masanızdaki bilgisayardan yiyecek, makine ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. İsimsiz mesajlara dikkat edin, bilgisayar korsanları banka hesabınızı hackleyebilir ve bir miktar para kaybedersiniz (oyun içi).

Hatta bazı müşterilerin hizmetinizi kullandıktan sonra ödeme yapmadığı bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Kanıt, gittiklerinde paranızın artmadığıdır. Internet Cafe Simulator oynadıktan sonra bir kafe açarken birçok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Daha fazla çalışan işe alın

Restoranınızın çok sayıda müşterisi olduğunda, her şeyi tek başınıza yapamazsınız. Daha fazla servis personeli, şef ve yönetim personeli kiralayın. Sinsi bir adam görüyor musun? O bir hırsız. Dikkat etmediğiniz zaman kafenizdeki bazı eşyaları çalacaktır. İş güvenliği bu sorunu çözecektir. Kafenize gizlice girmek istiyorsa hırsıza bir ders “öğretecektir”.

Gerçekçi grafikler

Internet Cafe Simulator gibi gerçekçi bir oyun ile oyunun detaylı ve keskin 3D grafiklere sahip olması gerekiyor. Bir kafeye sahip olduğunuz ve hayatta ve işte birçok sorunla karşılaştığınız gerçek bir dünyada yaşıyormuş gibi hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca, bu oyun pürüzsüz, gerçek harekete sahiptir. PC versiyonundan geliştirilmiş olmasına rağmen, sezgisel kontrol sayesinde mobil cihazlarda hala kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

İnternet Kafe Simülatörünün MOD APK Simulator

MOD Özelliği

sınırsız para

Sınırsız paraya sahip olmak için MOD nasıl etkinleştirilir?

Oyuna ikinci kez girdiğinizde aktif edeceksiniz.

Android için İnternet Kafe Simülatörü MOD APK’sını indirin

Internet Cafe Simulator, size kafe işletmeciliği mesleğine gerçek bir bakış açısı kazandıran bir oyundur. Bir kafe işletirken zorluğu hissedebilir ve mümkün olduğunca çok para kazanmasını sağlamanın bir yolunu bulmanız gerekir. Kafe işlettiğinizde müşteriler ödemez, hırsızlık yapmaz gibi pek çok sorunla karşılaşıyorsunuz… Kendi internet kafenizi yönetmeye hazır mısınız? Aşağıdaki linklerden bu oyunu indirin ve bugün işinize başlayın.

Related posts

Leave a Comment