Minecraft Pocket Edition 1.17.10.20 Apk İndir – Full Hileli

Minecraft Cep Sürümü apk İndir

Minecraft Pocket Edition, popüler araç kutusu oyununun yaratıcı oyun alanını ve pikselli estetiğini alır ve mobil oyuncuların ihtiyaçlarına uyacak şekilde küçültür. Ve Pocket Edition, ayarının boyutu ve oyunculara sunulan seçeneklerin kapsamı açısından konsol veya PC sürümleriyle tam olarak kendine hakim olamasa da, yine de oyuncular için işi halledebilecek iyi yapılmış bir sandbox oyunudur. gitmek.

Minecraft deneyiminin temel temelleri burada yer almaktadır. Büyüleyici pikselli bloklardan oluşan açık bir dünyada dolaşıyorsunuz, malzeme madenciliği yapıyor ve ardından bunları kalbinizin istediği her şeyi inşa etmek için kullanıyorsunuz.

Sonsuz potansiyel vaat eden sanal bir LEGO seti gibi, ancak mobil cihazların doğal sınırlamaları, Pocket Edition’ın cesur vaatlerini tam olarak yerine getiremediği anlamına geliyor.

En belirgin düşüş, oyunun diğer sürümlerinde bulunan pratik olarak sınırsız ayardan önemli ölçüde daha küçük olan dünyanın boyutunda gelir, ancak dünyada önemli ölçüde daha az yaratık vardır.

Sonuçlar, inşa etme potansiyelinizi sınırlayan ve aynı zamanda oyunun hayatta kalma yönlerine sandbox binasından daha fazla odaklanmayı seven oyuncular için zorluğu ve çeşitliliği azaltan bir oyundur.

Bu ikinci sorunun Hayatta Kalma modu üzerinde büyük bir etkisi var. Survival, Minecraft dünyasını keşfetmek için daha yapılandırılmış bir araç sunuyor. Burada anlatı yolunda çok az şey olsa da, hedefler var ve inşa etmenin daha belirgin bir amacı var.

Canavarlar gece sürüler halinde ortaya çıkıyor ve kendinizi silahlarla donatmak ve sizi fitil ordularına karşı koruyabilecek savunmalar oluşturmak size kalmış.

Günler, sağlanan pencerede mümkün olduğunca çok şey toplamakla ve kaynaklar kıtlaştıkça daha fazla dışarı çıkmakla, gece ise şafak gelene kadar umutsuzca beklemekle geçirilir.

Buradaki temeller mobil sürümde hala güçlü olsa da, canavarlar açısından çeşitliliğin olmaması, bu modun kendisinin olabileceği kadar çekici olmadığı anlamına geliyor.

Gerçek yapım süreci açısından Minecraft PE, orijinal versiyona da gerçekten bir mum tutamaz. Geliştiriciler, mobil kontrol seçenekleriyle beklenebilecekleri kadar iyi yapmış olsa da, tam olarak oraya ulaşmıyor.

Basit gerçek şu ki, bir parmakla öğeleri yerleştirmek ve menüler arasında gezinmek, fare ve klavyeden çok daha titizdir. Bununla birlikte, ortam göz önüne alındığında bu sınırlamaların makul bir şekilde nasıl üstesinden gelinebileceğini hayal etmek zor.

Pocket Edition, diğer platformlarda olduğu kadar harika olmasa da, oyunun temel büyüsünü yakalamaya devam ediyor.

Artıları:

  • Çekirdek Minecraft deneyimini etkileyici bir dereceye kadar mobil cihazlara çevirir
  • Yaratıcı oyuncuları yıllarca eğlendirebilecek yaratıcı seçenekler sunar

Eksileri:

  • Kontroller, PC ve konsol deneyimlerinin organik hissi ile eşleşemez
  • Dünya daha küçük ve canavarların hayvanat bahçesi daha az çeşitli

Related posts

Leave a Comment