Need For Speed Underground 2 İndir

Need For Speed Underground 2 İndir

Arabanıza ince ayar yapın, rekabeti toz içinde bırakın

Need for Speed ​​Underground 2 İndir, popüler sokak araba yarışı serisindeki bir oyunun demo versiyonudur.

Need for Speed ​​hayranları, Need for Speed ​​serisinden fantastik ve yoğun bir yarış beklemeye başladılar ve Need for Speed ​​Underground 2 İndir hayal kırıklığına uğratmıyor.

NFS Underground 2, 2003 yılında piyasaya sürülen oldukça popüler Need for Speed ​​Underground’ın devamı niteliğindedir. Ortamı, beş benzersiz ancak bağlantılı mahalleye sahip devasa bir şehirdir. Bu demoda 3 oyun modu var. Yoldaşlara şehirdeki en sıcak yarış noktaları hakkında bilgi verin ve rakiplerinizin sizi sokaklarda yenme girişimlerini önleyin. Ne yaparsan yap, sadece ikinci sırada bitme.

Need for Speed ​​Underground 2’nin grafikleri, açıkçası daha yeni çıkan sokak araba yarışı sürümlerinden bazılarına dayanamıyor. Karşılaştırıldığında, biraz bulanık ve pikselli görünüyorlar. Serinin gerçek hayranları, tüm oyunları oynamak isteyecektir ve bu, belki de zayıf grafikleri telafi etmek için yeterli yoğunluğa ve heyecana sahiptir.

Need for Speed ​​Underground 2 İndir, herhangi bir araba tutkununun takdir edeceği yüksek hızlı bir sokak yarışı deneyimidir.

 

 

Related posts

Leave a Comment