Pes 2017 İndir Pro Evolution Soccer

Pes 2017 İndir

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER, KONAMI tarafından yapılan ünlü futbol oyununun resmi sürümüdür. Artık Android akıllı telefonlar ve tabletler için kullanılabilir.

Pro Evolution Soccer (PES), PlayStation, Xbox ve PC dahil olmak üzere çeşitli platformlarda oynanabilen en iyi futbol oyunudur. Ünlü FIFA oyununun tek gerçek rakibidir.

Her iki oyun da resmi olarak Windows PC’ler ve PlayStation konsolları için mevcuttur ve şimdi oyunu mümkün olan her platformda daha geniş bir hayran kitlesine sunmak için Android akıllı telefonlar ve tabletler ve iOS iPhone için piyasaya sürülmüştür.

KONAMI, zorlu rakibi EA Sports FIFA 17 ile rekabet etmesi için üst düzey Android cihazlar için PRO EVOLUTION SOCCER 2017’nin bir sürümünü yayınladı. Pes 2017 İndir, akıllı telefonunuza en heyecan verici futbol oynama deneyimini getiriyor.

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER’da özel ligler ve kulüpler

Android için PES 2017’yi cep telefonunuza indirip yükledikten sonra, oyunun FC Barcelona, ​​Real Madrid, Liverpool, MAN United, Millan, Bayern Münih gibi birçok uluslararası lig ve kulübü olduğunu fark edeceksiniz. UEFA Şampiyonlar ligi, İngiliz ligi, İspanya Ligi, İtalya Ligi ve Almanya Ligi gibi büyük Şampiyonalara katılan diğer uluslararası kulüpler.

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER’da kendi takımınızı oluşturun

Oyundaki etkileyici şeylerden biri, sıfırdan kendi takımınızı oluşturma yeteneğidir, burada oyun size belirli bir bütçe ayıracak ve bu sayede takımınızı zirveye taşıyacak ve çeşitli turnuvaları kazanacak profesyonel bir koçla anlaşacaksınız. , daha sonra kaleci, defans ve orta saha oyuncularından başlayarak hücum oyuncularından başlayan oyuncularla sözleşme yapacaksınız, ancak başlangıçta kulübün sahip olduğu düşük bütçe nedeniyle ünlü oyuncuları ve yıldızları işe alamayacaksınız.

Adım adım en iyi oyuncuları getirebileceksiniz. Android için PES 2017, bir takım adı, takım rengi ve forma tasarımı seçmenize, korkusuzca ve tereddüt etmeden rekabet eden büyük bir kulüp inşa edene kadar kulüp için bir avukat ve doktor tutmanıza izin verir.

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER’da maç ayarlarını yapın

Android için PES2017, her oyun için özel ayarlar belirlemenize olanak tanır. Bu ayarlar, maçın zorluk seviyesini ve maçın süresini, oyunun hava durumunu, yağmurlu veya açık gökyüzünü seçmenin yanı sıra, oyunun gündüz veya gece olup olmadığını seçmeyi içerir. maçın yapılacağı stadyumu, topun şeklini ve rengini ve diğer önemli ayarları büyük bir coşku ve pozitif psikoloji ile oyun oynamak için uygun bir ortam yaratmak için ihtiyacınız olan ayarları seçin.

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER’da Kontrol

Android için PES 2017 PRO EVOLUTION SOCCER, oyunu kontrol etmenin birden fazla yolunu içeriyor, burada oyunu kontrol etmenin iki ana yolunu detaylandırıyoruz:

Birinci Yöntem: Ekrandaki komutlara basarak

Bu en yaygın kullanılan yöntemdir, bu yüzden tek yapmanız gereken oyun ekranında istediğiniz komuta basmaktır. Örneğin: pas atmak istediğinizde ekrandaki komuta kısa pas vermek için basın ve daha uzun pas için basılı tutun. Aynı şey topa vurma komutu ve hızı ve topu çekmesi ile aynı şey. Oyun ekranının sol tarafında, oyuncuların yönlerini ve pas ve atış yönünü kontrol etmeye adanmış bir daire var.

İkinci Yöntem: dokunma ve jestler

Bu yöntem özellikle başlangıçta zordur, bu nedenle herhangi bir komut olmayacak ancak ekrana dokunarak, örneğin: topu başka bir oyuncuya vermek istiyorsanız, vermek istediğiniz bu oyuncuya doğru ekrana dokunmanız gerekecek. top ona. Atış yapmak istiyorsanız, oyuncunun yönleri ve hızının kontrolü ile oyuncunun bacakları arasında hedefe doğru dokunmanız gerekecek ve aynı şekilde.

Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION FUTBOL’un Özellikleri:

  • En gerçekçi futbol oyunu.
  • Kaliteli grafikler ve yüksek performanslı oyun.
  • Ünlü kulüplerin ve uluslararası takımların geniş bir listesi.
  • Çarpıcı tasarımlara sahip Avrupa ve uluslararası stadyumlar.
  • Çeşitli ritüeller, iklim ve atmosfer içerir.
  • Özel bir takım kurma ve her seviyede ve ligde rekabet etme imkanı.
  • Oyuna büyük bir coşku katan yorumcuların ve taraftarların sesleri.

En iyi Android futbol oyunu Pes 2017 İndir PRO EVOLUTION SOCCER 5.0.1’in en son sürümünü Downzen Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve bu sayfadaki indir düğmesine basarak cihazınıza kolay ve doğrudan bir şekilde kurabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment