PES 2019 İndir PRO EVOLUTION FUTBOL

Pes 2019 İndir

Android telefonlar ve cihazlar için Pes 2019 İndir PRO EVOLUTION FUTBOL, tüm futbol oyuncuları için dilimlenmiş ekmekten bu yana en harika şey. Artık hareket halindeyken en sevdiğiniz oyunun tadını çıkarabilirsiniz!

PES 2019’u akıllı telefonlara indirin

Pes 2019 İndir , Playstation’larda, PC’lerde ve hatta akıllı telefonlarda olsun, tüm platformlardaki en iyi futbol oyunlarından biridir. Oyun, yüksek grafikler ve gerçekçi oyuncu hareketlerinin yanı sıra basit ve esnek kontrol düğmelerine sahiptir. Oyunun ana dosyasını bu sayfadaki indir butonuna tıklayarak indirebilir ve ardından cihazınıza kurabilirsiniz ancak daha sonra açmanız ve bir gigabaytı aşan temel oyun verilerini indirmeniz gerekir.

PES 2019’daki yeni değişiklikler

PES’in bu yeni bölümü, önceki sürümlere kıyasla yeni özelliklere ve iyileştirmelere sahip. Bu sürümde, Bluetooth üzerinden bire bir veya 3-4 kişilik bir ligde çevrimdışı oynayabilirsiniz. Ayrıca Avrupa ve Güney Amerika bölgelerinde Rusya Ligi ve Arjantin Ligi gibi 12 yeni lig eklendi. Diğer özellikler arasında transfer özelliği ve oyuncunun gücündeki iyileştirmeler ve Ronaldinho ve Beckham gibi efsanevi oyuncuların dahil edilmesi yer alıyor.

Oyun hazırlığı ve antrenör seçimi

İlk maçınızın başında ve öncesinde birkaç seçenek ayarlamanız gerekir. İlk olarak, daha sonra açıklanacak olan kontrol modunu seçmeniz gerekir. Ardından, daha önce seçtiğiniz modu kullanarak oyuncuları nasıl kontrol edeceğinizi açıklayacak bir dizi alıştırmadan geçmeniz gerekecek. Bundan sonra, ilk maçınızı oynayacaksınız, kontrol düğmelerini denemek için bir dostluk maçı. Ardından, takımınızı seçmek ve adlandırmak için ligleri gözden geçiriyorsunuz. Son olarak, takımınızın koçunu seçecek ve liginize hükmetme yolculuğunuza başlayacaksınız.

Kendi kulüp evinizi yönetin

Liginize hakim olmadan önce kulübünüzü profesyonelce yönetmeyi öğrenmelisiniz. Kulüp binası sekmesinde dizilişi değiştirebilir, takımın dizilişini ve taktiklerini seçebilir ve oyuncu pozisyonları arasında değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılarını görüntülemek, sözleşmelerini yenilemek ve bir grup oyuncu seçerek onları antrenman moduna geçirmek ve becerilerini geliştirmek için oyuncu listesine göz atabilirsiniz.

1. Oyun modları

Oyun, hepsi oyun sırasında aktif bir İnternet bağlantısı gerektiren birkaç farklı mod içerir. Burada, “Maç” sekmesinden erişilebilen oyundaki ana farklı modlardan bahsedeceğiz:

2. Olay modu

Bu modda birçok seçeneğiniz var, belirli bir süre için farklı ayrıntılarla başlatılan birkaç etkinlik var. Bu süre zarfında kulüplere, milli takımlara karşı oynayabilir veya diğer oyuncularla çevrimiçi rekabet edebilirsiniz.
Çevrimiçi mod

Bu modda dünyanın her yerinden rastgele oyuncularla oynayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı bir dostluk maçına davet edebilir ve onlarla harika vakit geçirebilirsiniz. Bu mod, yüksek İnternet hızı gerektirir.

3. kampanya modu

Bu mod, diğer oyunlardaki hikaye moduna benzer. PES’te kampanya, her seviye birden fazla eşleşme içeren birkaç seviyeye bölünmüştür. Bu modu antrenör olarak oynayarak sadece diziliş ve oyun taktiklerini kontrol edebileceğiniz gibi sahadaki oyuncuları da kontrol edebilirsiniz.

4. Yerel oyun modu

Bu, PES 2019’da Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz yeni bir mod. Oyunculardan birinin yeni bir oyun oluşturması ve diğerlerinin birbirine karşı oynamak için katılması gerekir. Mod, bire bir maçları ve 3 ila 4 oyunculu bir ligi destekler.

Oyuncu kontrol modları

Telefon ekranının sol tarafında oynatıcının yönünü kontrol eden hareket kontrol butonlarını göreceksiniz. Pas, şut ve koşmayı kontrol etme şekliniz, seçtiğiniz moda göre değişir ve iki mod vardır:

1. Klasik kontroller

Ekranın sol tarafında bulunan hareket kontrol butonlarının yanında aksiyon kontrol butonları ekranın sağ tarafında yer alır ve her butonun saldırı veya savunma durumuna göre belirli bir işlevi vardır. Saldırı durumunda koşma, kısa ve uzun paslar ve şutlar için düğmeleriniz var. Savunmada, düğmeler rakibe baskı yapmak, kaydırmak ve aktif oyuncuyu seçmek için kullanılır.

2. Gelişmiş kontroller

Bu mod ile ekranda hiçbir buton görünmez ve bu modu kullanmak büyük bir beceri gerektirir. Mod, ekranda iki kez basma, basma ve çekme ve iki kez basma ve ardından çekme gibi farklı hareketler uygulamanız gereken hareketlere bağlıdır. Saldırı ve savunma durumunda jestler farklıdır.

Yeni oyuncular almak

Favori takımınızı seçtikten sonra beklediğiniz yıldızları bulamamanıza şaşırabilirsiniz çünkü hangi takımı seçerseniz seçin aynı yeni oyuncuları orta ve düşük yetenek seviyelerine sahip olacaksınız. Oyun, takımınızı sıfırdan kurabilmeniz için bu şekilde tasarlanmıştır. “Sözleşme” sekmesi, farklı yöntemler kullanarak takımınıza yeni oyuncular eklemenizi sağlar.

“Sözleşme” sekmesinde, belirli bir süre için müsait olan oyuncuları bulacaksınız. Ayrıca kadrodaki konumlarına göre yeni oyuncular arayabilirsiniz. Yeni sözleşmeler

çeşitli oyunları kazanarak elde ettiğiniz çok sayıda yıldız kredisine veya GP kredisine mal olur.

Ek oyun ayarları

Oyunda değiştirebileceğiniz birçok seçenek var. “Seçenekler” sekmesinden hareket kontrol düğmelerini değiştirebilir, aktif oyuncunun imlecini değiştirebilir, oyunun haritasını etkinleştirebilir ve müziğin, efektlerin ve yorumcunun sesini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun kullanıcı arayüzünün dilini desteklenen birkaç dilden değiştirebilirsiniz.

Varsayılan olarak yorum olmadığı için seçeneklerden indirerek maçlar sırasında yorum alabilirsiniz. İngilizce, Fransızca vb. farklı dillerde birçok yorumcu var.

PES 2019 PRO EVOLUTION FUTBOL özellikleri

 • Cep telefonunuzda futbolun tadını çıkarmak için harika bir oyun.
 • Favori takımınızı sıfırdan oluşturun.
 • Her maçtan önce, herhangi bir koçun gerçek hayatta yapacağı gibi takım dizilişini ve dizilişini seçin.
 • İster yıldız ister sıradan oyuncu olsun, yeni oyuncular edinin.
 • Ronaldinho ve Beckham gibi efsanevi oyuncular.
 • Etkinlik modu ve kampanya modu gibi farklı oyun modları.
 • Arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla çevrimiçi oynama imkanı.
 • Bluetooth ile arkadaşlarınızla oynayın.
 • Klasik ve gelişmiş olmak üzere iki farklı oyun modu.
 • Farklı dillerde oyun içi yorumcuları destekler.
 • Çeşitli seçeneklerle özelleştirilebilir.

PES 2019 PRO EVOLUTION FUTBOL İndir

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER 5.0.1’in en son sürümünü, bu sayfadaki indirme düğmesine tıklayarak Downzen üzerinden doğrudan ve hızlı indirme bağlantısıyla edinin.

 

Related posts

Leave a Comment