Racing Limits Apk Mod İndir 1.2.7 Android için Tam + MOD

Racing-Limits-Mod-Apk

Giriş Oyunu

Android için Racing LImits APK, birçok ilginç oyun modu ile sokak ve otoyol yarış ortamı ile sınırsız yarış oyunudur.

Oyun, çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla rekabet etmenize olanak tanır, fiziksel kontrol sistemi, aracınızı özelleştirmenize ve yükseltmenize izin vererek sürüşü kolaylaştırır.

Android için Racing LImits, aracın ağırlığı veya kapasitesi de dahil olmak üzere gerçek manevralara dayalı sürüş simülasyonu olan kolay bir kontrol moduna sahiptir.

Vites oranını, sürüş yüksekliğini ve tekerlek açısı eğriliğini değiştirerek aracınızı özelleştirebilir veya daha iyi performans için motoru, frenleri ve yol tutuşunu yükseltebilirsiniz.

Ne duruyorsunuz, oyunu indirin ve büyüleyici ve heyecan verici parçaları hissedin.

OhElYuO – Racing LImits 1.2.4 (Sınırsız Para)Racing LImits APK – Oynanış Ekran Görüntüsü

Ana Özellikler

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yardımcı yarışçılar ile rekabet edebilirsiniz. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı uygular.

ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit. Sürmeyi tercih edebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara sahiptir.

ÇOK HASSAS VE KOLAY KONTROLLER: Racing Limits, bundan çok keyif almanız için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

SÜRÜŞ FİZİKLERİ: Racing LImits tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar, eksiksiz bir simülasyona dayanmaktadır. Araç gövde ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork oranlarının tümü dikkate alınır.

ÇOK YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik ayrıntıya sahip birçok araç sürmenizi bekliyor! Racing LImits bulunan arabaların grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

AYARLAR VE YÜKSELTMELER: Vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek arabanızı özelleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve yol tutuşunuzu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

GERÇEKÇİ GRAFİKLER: Racing LImits, çok yüksek detay ve gerçekçi grafikler üzerinde birçok optimizasyon içerir.

BİRÇOK YARIŞ ETKİNLİĞİ: Racing Limits oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 gün periyodu ve 5 farklı oyun modu vardır.

DİLLER: Şu anda Racing LImits altı dil desteklenmektedir ve diğer pek çok dil de gelecek sürümlerde henüz sunulmamıştır.
Belki oynamak istersiniz: Swordman: Reforged APK

 

Oyun İncelemeleri

Sathish Kumar: İyi bir yarış oyunu. İyileştirme için biraz yer önermek istiyorum. Örneğin, yağmur, kar veya fırtına gibi rastgele Hava koşulları efektleri eklemek. Yağmur yağarsa, araç kayabilir ve bu da oyuncuların güvenli bir şekilde araba kullanmaları için daha fazla zorluk yaratacaktır. Hızlandığını veya trafik kurallarına uymadığını fark ederseniz, ek sayıda polis oyuncuyu kovalayacaktır. Bu oyun çok iyi. Aynen böyle devam. Umarım bu öneriyi dikkate alırsınız.

Mohammed Haris: Harika grafiklerle düzenlenmiş oyun ve hepsi bu harika oyunu oynamaktan keyif alıyor. Bir sürü yarış oyunu oynadım ama bunu hiç sevmedim. Düşerse zarar görür ve yine aynı seviyeyi tekrarlamak zorunda kalırdım. Oyun ossom’dur.

Presley Ritchie: Ah! Bu oyun daha iyi olamazdı! Grafiklerden arabalara ve hislere kadar her şey MÜKEMMEL! Ben bayıldım. Bunu herkese tamamen tavsiye ederim! 5 yıldız, çünkü piyasadaki en iyi yarış/sürüş oyunu! VAOV!

Clint Walker: Bu uygulamayı seviyorum. SUV’nin menzil gezicisinin hızı onu inanılmaz kılıyor. İndirmekten sıkılmayın. Reklam benim zevkime göre iyi Ayarlar ve yüksek ben isterim. Aynı zamanda bir öğrenme eğrisidir. Yöneticiler için Kudo.

NE VAR NE YOK

-Bazı hatalar düzeltildi.

racing-limits-apk

 

 

Related posts

Leave a Comment